İstanbul ve il  ilçe  tüm il ve ilçeye eşya taşıma ve parça eşya taşıma

İzmir  Nakliye, İstanbul ve Bodrum Nakliye, İstanbul ve  Ankara  Nakliyat, İstanbul Antalya  Nakliyat en sıklıkla çalıştığımız illerin başında yer alıyor.

Talebinizin ulaşması sonucunda şehir içi ve Şehirler arası nakliyat hizmetlerı

Kerimoğlu nakliyat ekspertizi belirleyeceğiniz bir zamanda evinize gelerek taşıma sırasında uygulanacak yöntemi , gelecek aracı , kullanılacak malzemeleri belirler. Bu önceden planlama taşınma sırasında her şeyin düzgün ve sağlıklı gitmesi açısından son derece önemlidir.

Çünkü yapılacak ekspertiz ile beraber sizin eşyalarınızın çokluğu ve boyutları göz önünde bulundurarak  hangi eşyaların taşınma sırasında hangi yöntem izlenerek çıkarılacağı belirlenmelidir. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleri de taşınma öncesinde bilinmeli ve bunlar göz önünde bulundurularak taşınma işlemine geçilmelidir.

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.

Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirken aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

Amacımız , yeni evinize taşınırken sizlere en iyi hizmeti sunarak “Sorunsuz Nakliyat ” eşya taşıma işinizi gerçekleştirmektir

şehirlerarası nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat nakliyat