Kerimoğlu Nakliyat olarak taşınmak isteyen siz eşya sahiplerine, taşınacağınız şirketin güvenilir bir şirket olmasını anlayabilmeniz konusu ile ilgili birkaç tavsiyede bulunmak istedik. Taşımacılık sektöründe, siz müşterilerimizde gittikçe güvensizlik ortamı yaratan “Rastgele Taşıma” anlayışlı bazı kişilerin ve şirketlerin daha çok can yakmamaları adına tavsiyelerimize göz atmanızda yarar olacağı düşünceindeyiz.

Öncelikle evden eve taşımacılık konusu ile ilgili söylemek istediğimiz ilk şey, telefon görüşmelerinde yapılan anlaşmaların ve verilen fiyatların çok sağlıklı olamayacağıdır.

Profesyonel bir nakliye şirketinin size net fiyat belirleyebilmek için

“Ekspertiz” yapması, yani eşyalarınızın ayrtını  net olarak saptayabilmek için eşyalarınızı görmek istemesi gereklidir. Aksi taktirde taşımanın yapılacağı gün sizden anlaşmış olduğunuz ücretten daha çok  talep edebilirler.

Ekspertiz için gelen kişi şirketi temsil edecek yetkili kişi olmasından telefonla yapmış olduğunuz görüşmede şirkete ait

Kuruluş Belgesini, Ticaret Odası Faaliyet Belgesini, Referanslarını ve çalışan işçilerin Sigorta Bildirim Cetvellerini istemeniz size fayda sağlayacaktır.

Bu belgeleri gösterebilen bir kuruluş esasen bu işin ciddiyetinin farkında, sorumluluk üstlenebilecek ve sizin eşyalarınıza, minimumda kendi eşyalarına gösterebileceği titizi uygulayacak anlayışa sahip bir kuruluştur.

Her ne kadar göz ardı edilse de eşyalarınızın ambalajlanacağı ve teslim edileceği adreslerde kaçıncı katlarda olduğu, ilaveten asansör bulunup bulunmadığı ve kullanmak mümkünliği önemli nedenlerdır.

Piyano, para kasası ve dev ekran televizyon gibi ağır ve taşıması hasas eşyalar her zaman güzel planda belirtilmelidir.

Çünkü bu eşyaların taşıması özel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Profesyonel bir ekip ve eşya cinsine göre değişen muhtelif ambalaj malzemeleri ile yapılacak hassas bir çalışmanın en önemli sebebi; siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirip derin nefes alabilmeniz, biz taşıyıcı şirketlerinin de size en sağlıklı hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşayabilmesi olması gereklidir.

Tüm bu tavsiyelerimizi değerlendirmeniz temennileriyle iyi günler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şehirlerarası nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat nakliyat