Kerimoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul Ege Bölgesı ne  arası Parça Eşya Taşıma hizmeti vermektedir.

Sigortalı ve ambalajlı olarak parça ve komple eşyalarınızı kaliteli ve güvenceli sigortalı taşıyoruz.

Şirketimiz Merkez mız  İstanbul izmir komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermeye başlamıştır.

Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parsiyel taşımalarınızı yapmaktır.

Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur.

İstanbul ege bölgesi arası taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilir ve bu taşımanızın ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşyalarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında demontaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Parsiyel, kelime anlamıyla bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri takdim edilir. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet ya da tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık veya parça eşya taşımacılığı adı verilir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?

Taşımacılık sektöründe, taşınan yükün ağırlığı ile beraber hacmi de çok önemlidir. Karayolu taşımacılığının içerisinde bulunan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar, metreküp, ağırlık ve lademetre hesap kriterleri kullanılarak yapılır.

Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜKSEKLİK x ADET biçimindedir.

1 m3 = 333 kg

1 ton = 3 m3

1 ldm = 1750 kg

Parsiyel Taşımacılık Türleri

Karayolu: Yaygın olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına makul biçimde dağıtım yapılır. Yükleme prosedürü kapıdan ya da depodan yapılır.

İstanbul Ege arası ev, ofis taşıma ve diğer evden eve nakliyat konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için

Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz

444 8 108

şehirlerarası nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat nakliyat